Investor relations

STOCK EXCHANGE RELEASES AND PRESS RELEASES

ZAPTEC tas opp til notering på Merkur Market

Det norske teknologiselskapet skal bidra til å akselerere elektrifiseringen av transporten i Europa.Foto: Thomas Brun / NTB Vi har gjennomført en emisjon og et nedsalg av aksjer i forkant av børsnoteringen overfor institusjonelle investorer, og ser frem til at aksjen...

ZAPTEC tas opp til notering på Merkur Market

Det norske teknologiselskapet skal bidra til å akselerere elektrifiseringen av transporten i Europa.Foto: Thomas Brun / NTB Vi har gjennomført en emisjon og et nedsalg av aksjer i forkant av børsnoteringen overfor institusjonelle investorer, og ser frem til at aksjen...

les mer
FINANCIAL CALENDAR
Ingen arrangement funnet!
LARGEST SHAREHOLDERS
ShareholderNumber of sharesPer cent of share capital
Valinor AS17,424,43223.42%
DNB Asset Management AS6,666,6668.96%
Swedbank Robur Fonder AB4,444,4445.97%
Nordea Investment Management ASA2,666,6663.58%
Delphi Norge2,222,2222.99%
Pareto Asset Management AS2,222,2222.99%
Jefferies & Company, Inc.2,200,0002.96%
KOG Invest AS2,125,0002.86%
Baader Bank (Lloyds funds)2,000,0002.69%
Carn Capital AS1,400,0001.88%
Updated 05.10.20
ANALYST COVERAGE OF ZAPTEC
Bank/brokerageNamePhoneE-mail
ABG Sundal CollierPetter Nystrøm+47 48 01 61 35petter.nystrom@abgsc.no
IR CONTACTS

Anders Thingbø

CEO+47 934 88 385 at@zaptec.com

Kurt Østrem

CFO +47 404 04 700kurt@zaptec.com